ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Bezpečnostní systémy

Naše agentura nabízí k úplnému ochránění Vašeho majetku fyzickou ostrahu, monitoring pomocí profesionálního kamerového systému a elektronický zabezpečovací systém, který je nedílnou součástí zabezpečení chráněných prostor, jelikož signalizuje narušení chráněného objektu a umožňuje nám tak vykonávat příslušná opatření pro ochranu majetku a osob.

Zabezpečovací systémy dodáváme od renomovaných světových výrobců, patří k nejmodernějším a nejspolehlivějším EZS na trhu.

Postaráme se o kompletní realizaci od návrhu, přes vypracování projektu, montáž až po dlouhodobý záruční i pozáruční servis.

Neváhejte nás požádat o nezávaznou cenovou nabídku na bezpečnostní systém, kterou Vám rádi vypracujeme zdarma včetně nezbytné konzultace.

Technologie zabezpečovací signalizace

Bezpečnostní systém je sestaven z řady komponentů. Základem EZS jsou snímací prvky (detektory), které okamžitě vysílají signál o narušení chráněného prostoru do elektronické zabezpečovací ústředny, která vyhodnotí stav a vyvolá příslušnou reakci prostřednictvím sirény a komunikátoru (vysílač, GSM, telefon) až na pult centralizované ochrany (PCO) s následným výjezdem zásahové skupiny.

Elektronické zabezpečovací systémy na míru

Začleníme bezpečnostní systém do koncepce ostrahy tak, aby ideálně navazoval na další prvky ochrany majetku, zejména na Fyzickou ostrahu a bezpečnostní kamerové systémy.

Díky našim mnoholetým zkušenostem a praxí v oboru, Vám jsme schopni nabídnout maximálně individuální přístup a zajistit technické zabezpečení objektu na Té nejvyšší úrovni.

V poslední době se díky nízké ceně stávají EZS dostupnějšími a jsou instalovány nejen do nově postavených objektů, kde se stávají standardem, ale i do stávajících obytných a komerčních objektů.

Při realizaci bezpečnostních systémů dodržujeme příslušné technické a legislativní normy.

Kontaktujte nás

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše telefonní číslo

    Vaše zpráva

    GDPR.