PROFESIONÁLNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY

Bezpečnostní kamery, IP Kamery, kamerové systémy CCTV

Soustředíme se na ucelený návrh, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kamerových systémů předních světových výrobců.

Díky silnému zázemí dodavatelů a zkušenému týmu techniků jsme schopni navrhnout nejefektivnější řešení pro zákazníka a flexibilně vyhovět všem požadavkům.

Každý od nás dostane maximálně profesionální přístup, ať se jedná o byt, rodinný dům, kancelář nebo velké průmyslové areály s desítkami kamer.

Neváhejte nás požádat o nezávaznou cenovou nabídku na kamerový systém, kterou Vám rádi vypracujeme zdarma včetně nezbytné konzultace.

Nejmodernější technologie

Díky technickému vývoji posledních let dnes digitální IP kamery nabízí dříve nevídané možnosti. Namátkou: automatické čtení a rozpoznávání RZ vozidel, sledování a ovládání celého kamerového systému přes mobilní telefon nebo internet a to včetně záznamu, automatické rozpoznávání pohybu, dálkový dohled, noční vidění, automatické natáčení, bezdrátový přenos a mnoho dalších. To vše za ceny dostupnější než kdykoli předtím.

Integrace kamerových systémů

Jelikož jsme komplexní agentura, tak dokážeme začlenit kamerový systém do koncepce ostrahy tak, aby ideálně navazoval na další prvky ochrany majetku, zejména na fyzickou ostrahu a další slaboproudé systémy. Bude nám ctí rozšířit naší současnou spolupráci nebo se stát partnerem Vašich současných dodavatelů a společně Vám zajistit nejvyšší možnou ochranu.

Pronájem kamerového systému

Stále více zákazníků využívá možnost pronájmu kamerového systému. Tato varianta nabízí dvě nesporné výhody. Jednak není třeba velké jednorázové investice a zároveň má zákazník po celou dobu nájmu zajištěn kompletní servis, který je již zahrnut v ceně. Nečekají ho žádné nečekané výdaje po dobu mnoha let aneb ani koruna navíc proti kalkulaci. Bonusem je možnost následného odkupu nebo zvýhodněné ceny v rámci využívání dalších služeb jako je fyzická ostraha.

Bezpečnostní systémy

Naše agentura nabízí k úplnému ochránění Vašeho majetku fyzickou ostrahu, monitoring pomocí profesionálního kamerového systému a elektronický zabezpečovací systém, který je nedílnou součástí zabezpečení chráněných prostor, jelikož signalizuje narušení chráněného objektu a umožňuje nám tak vykonávat příslušná opatření pro ochranu majetku a osob.

Zabezpečovací systémy dodáváme od renomovaných světových výrobců, patří k nejmodernějším a nejspolehlivějším EZS na trhu.

Postaráme se o kompletní realizaci od návrhu, přes vypracování projektu, montáž až po dlouhodobý záruční i pozáruční servis.

U bezpečnostních systému lze využít služeb náhradního plnění pro rok 2016.
Neváhejte nás požádat o nezávaznou cenovou nabídku na bezpečnostní systém, kterou Vám rádi vypracujeme zdarma včetně nezbytné konzultace.

Technologie zabezpečovací signalizace

Bezpečnostní systém je sestaven z řady komponentů. Základem EZS jsou snímací prvky (detektory), které okamžitě vysílají signál o narušení chráněného prostoru do elektronické zabezpečovací ústředny, která vyhodnotí stav a vyvolá příslušnou reakci prostřednictvím sirény a komunikátoru (vysílač, GSM, telefon) až na pult centralizované ochrany (PCO) s následným výjezdem zásahové skupiny.

Elektronické zabezpečovací systémy na míru

Začleníme bezpečnostní systém do koncepce ostrahy tak, aby ideálně navazoval na další prvky ochrany majetku, zejména na Fyzickou ostrahu a bezpečnostní kamerové systémy.

Díky našim mnoholetým zkušenostem a praxí v oboru, vám jsme schopni nabídnout maximálně individuální přístup a zajistit technické zabezpečení objektu na té nejvyšší úrovni.

V poslední době se díky nízké ceně stávají EZS dostupnějšími a jsou instalovány nejen do nově postavených objektů, kde se stávají standardem, ale i do stávajících obytných a komerčních objektů.

Při realizaci bezpečnostních systémů dodržujeme příslušné technické a legislativní normy.

Kontaktujte nás

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše telefonní číslo

    Vaše zpráva

    GDPR.